אני מחפשת עבודה

עובדים בתעשיית ההייטק? מכירים אנשים שמגייסים בתעשיית ההייטק? אשמח אם תעזרו לי למצוא את העבודה הבאה שלי!

מה אני יודעת לעשות?

במהלך הקריירה שלי מילאתי תפקידים שונים המשלבים כישורים טכניים Hands-on ותקשורת עם לקוחות בחברות הייטק שונות.

אני תומכת ור"צ תמיכה טכנית, מנהלת קשרי לקוחות בינלאומיים ו-Professional Services, כתבת טכנית ומנהלת ידע. במהלך הקריירה שלי הצטיינתי בפתרון תקלות טכניות מורכבות מחד ושיפור שביעות רצון לקוחות ועמיתים מאידך. יש לי ניסיון רב בעבודה מול עמיתים ולקוחות בישראל, אירופה, ארצות הברית וסינגפור. אני מנוסה בעבודה בתחומי אבטחת המידע, Web Apps, Mobile Apps, מחשוב ענן, Networking ו-Scripting בסביבות Windows ו-UNIX כמו גם באפיון והטמעת מערכות CRM, ניהול Knowledge Bases והשקת גרסאות. בנוסף, אני בעלת זיקה חזקה לעולם התוכן והמדיה החברתית (כידוע למי שמכיר את השבלוג).מה אני מחפשת?

עזבתי את מקום העבודה שלי בתחילת 2015 אחרי יותר משבע שנים ומאז אני עובדת כפרילנסרית עבור לקוחות שונים, בהם סטרטאפים וחברות הייטק, מעצבי אופנה, אמנים ועוד. כעת ברצוני לחזור לעבוד כשכירה בחברת הייטק דינמית ומאתגרת.

המטרה שלי היא למצוא משרה ארוכת טווח שאהנה ממנה בחברת הייטק מצוינת, וזה חשוב לי יותר מטייטל ניהולי. אשמח לשמוע על משרות שונות להן אני מתאימה כגון – מנהלת תמיכה טכנית, הקמת מערך תמיכה לסטרטאפ בו אהיה בתחילה התומכת היחידה, מהנדסת תמיכה בכירה Tier 2-4, ראש צוות תמיכה טכנית, Customer Success Manager, מנהלת ידע, מנהלת מערכות CRM ותפקידים נוספים המשלבים קשרי לקוחות, כישורים ניהוליים, כישורים טכניים, מדיה חברתית ופיתוח תכנים.

אני מתגוררת בתל אביב ולכן מגבילה את אזור החיפוש לתל אביב והערים הסמוכות לה (רעננה בצפון עד רחובות בדרום).

את קורות חיי המלאים והמלצות מעמיתים ניתן למצוא בלינקדאין (אשמח להוסיף אתכם לרשת הלינקדאין שלי). אנא שלחו לי מייל אם תרצו לקבל קורות חיים בעברית או באנגלית.

השכלה

אני בוגרת מסלול מחוננים (כיתות ב עד יב) ובצבא שרתתי כמפעילת מחשב ומנהלת רשת ביחידת מערכות המידע של חיל האוויר. במהלך השנים למדתי במספר מוסדות אקדמאים, הכוללים את אוניברסיטת תל אביב (לימודי תקשורת חלקיים), בית הספר לעיצוב ויטל (איור), בית הספר לתיאטרון בובות ודרמה (הפעלת ועיצוב בובות) והאוניברסיטה הפתוחה (תכנית למנהלים במנהל עסקים ושיווק). למדתי כתיבת שירה עם נתן יונתן וכתיבת ספרי ילדים עם נורית זרחי. בנוסף עברתי מספר רב של קורסים מקצועיים בתחומי ההייטק השונים ובימים אלה אני בעיצומה של תכנית ערב ללימודי תכנות Web במסגרת התכנית לקידום מפתחות, She Codes.

ידע במחשבים

מערכות הפעלה - Windows, Solaris, Citrix Meta Frame, IBM Mainframe, iOS, Android

כלי CRM ומחוללי דוחות - Salesforce, Clarify, Priza, MS-CRM, Business Objects, Q-Flow

אבטחת מידע - Malicious Mobile Code, Access Control, Single Sign On, URL Filtering, Anti-Spam, Web Proxies, Authentication Methods

שונות - MS Office, SharePoint, IIS, HTML, XML, JavaScript, CSS, TCL, SaaS, Cloud Computing, Mobile Apps

מדיה חברתית

אני בלוגרית בעברית ובאנגלית מאז 2003 ומובילת דעה ברשת ובעלת הבנה עמוקה של הבלוגוספירה ורשתות חברתיות. אני מנוסה בהקמה וניהול של דפי אוהדים בפייסבוק, בתכנון ובהרצה של קמפיינים למימון המונים. הייתי ראש הצוות הישראלי באתר מלאכת היד Etsy וחיברתי מספר מדריכים לשיווק מקוון.

צרו קשר!

זה המייל שלי וזה חשבון הלינקדאין שלי.

2 comments:

שאלות? תגובות? רגשות חיוביים לגבי טחינה מלאה או רגילה? שתפו אותי ואת הקוראים