יום שלישי, 30 במאי 2017

לקט מלבושים לשבועות


חג שבועות שמח, גביניות ומאפים! לקראת החג אציג בפניכם מספר תלבושות מהזמן האחרון (לא עשיתי את זה כמעט חודשיים, מסתבר). אחת מהן ישנה (רואים לפי השיער) והשאר חדשות יותר. 

תלבושת אביבית
שמלה מאסוס
גופיה מדורותי פרקינס
ג'ינס מנקסט
שרשרת של ה.שטרן
כפכפים מגאפ


אני מרוצה מאד מהשמלה הריפרופית הזו. הבעיה היחידה איתה שיש לה גב פתוח ולכן אני חיבת ללבוש מתחתיה גופיה זה מעצבן קלות. אבל שוין! זה שווה את ההאסל. אני לובשת אותה מעל ג'ינס ארוכים או קצרים או מעל כלום.

תלבושת לסיפור הפרברים
חצאית מאסוס
גופיה של טליה
סטן סמית אפורות של אדידס
תיק של Monki


עובדה ידועה היא שבמעמד נשואיי אומר "I Tulle" שכן אני אוהבת טול בכל ליבי, ואין מקום טוב יותר ללבוש אליו טול מאשר התיאטרון. לפיכך לבשתי את חצאית המאה קילו טול האפורה שלי למחזמר בפעם השניה, והפעם היה זה סיפור הפרברים בקאמרי (אותו הכתרתי רשמית כמחזמר הטוב ביותר שראיתי בישראל אי פעם, רוצו לראות אם טרם הספיקותם). הלוואי שיכולתי ללבוש חצאיות כאלה כל יום, בחיי. נולדתי בבירור במאה הלא נכונה.

תלבושת לשיקודז
חתול עצבן מפריימרק
ג'ינס מנקסט
סניקרז משופרא


את חולצת פלומבי חתולת החלל הקצפתית קיבלתי מחברתי האהובה אלכס, שטרם ביקורה מגרמניה הלכה לפריימרק לחפש בשבילי תחתונים ומצאה מלוכה במקום. רשמית זו פיג'מה אבל לא רשמית זה לא מענין אותי. אם אני רוצה ללבוש את פלומבי בגוגל אני אלבש את פלומבי בגוגל נקודה.

עוד תלבושת לשיקודז
חולצה מרזילי
מכנסים של נעמה חסין לטובל'ס
כפכפים משופרא


חשבון מהיר מעיד שיש לי את המכנסים האלה בין 15 ל-17 שנים, מה שאומר שאני ממש (אבל ממש) זקנה. בכל מקרה, הם מקסימים בעיני, מתאימים לשלל מידות השרונה לאורך השנים (הייתי רזה בהרבה כשקניתי אותם) והם השארית האחרונה שיש לי, יחד עם חצאית חורפית ועוד זוג מכנסים שקטן עליי, למותג האופנה האהוב עליי משנות התשעים, טובל'ס של נעמה חסין (בלי אמא שלה). במשך השנים המכנסים האלה עברו ביני לבין אמא שלי וחשבתי שיהיה נחמד להוציא אותם סוף סוף מהארון ולתת להם לשזוף מעט שמש (או ההפך). 

וכעת, ברשותכם, אלך לראות את עשרת הדברות עם צ'רלסטון הסטון תוך אכילת בליצ'קעס. שתהיו בריאים!

אין תגובות:

פרסום תגובה

שאלות? תגובות? רגשות חיוביים לגבי טחינה מלאה או רגילה? שתפו אותי ואת הקוראים