יום ראשון, 20 ביולי 2014

הינשופים אינם מה שהם נראים


ביום שישי שרונה קמה, פשטה את הפיג'מה ויצאה לאכול ארוחת בוקר מאוחרת. מאחר והיתה ישנונית, מנומנמת ולא מי יודע מה עירנית החליטה ללכת על מלבוש הקל ביותר שיש בארונה ולבשה ינשוף.

אך ינשוף זה, אין תוכו כברו. או שאין ברו כתוכו? לא יודעת. בכל מקרה, הוא לא מה שהוא נראה כי הוא אינו באמת שמלה קצרה מיונשפת וצרת מותן (מהצד רואים את זה הכי טוב, אבל לא הצטלמתי מהצד כי זה היה לפני הקפה) אלא אוברול דמוי שמלה קצרה מיונשפת וצרת מותן (יענו מכנצאית, יענו Skort, יענו מתחת לחצאית מסתתרים מכנסים), מה שהופך אותו לנעים במיוחד ללבישה בימי הקיץ החמים וגם לממתיק סוד. וממתיק סוד זה טוב, כי אני שמנה וזקוקה לממתיקים.

אני לובשת
אוברול ינשופים ממודקלות' (אזל)
תיק של דיאן פון פירסטנבורג
כפכפים (משנת טיכו) מגאפ
צילום - נעמה נחליאל

עליי לציין שאני מופתעת במידת מה מכך שהתיק הזה מתאים כמעט לכל בגד איתו תלבשו אותו. הנחתי שבגלל שהצבע שלו כל כך מחוץ לסקלה זה יהיה כך במידה מסוימת, אבל לא עד כמה. ועכשיו שלמדתי את הלקח והפסקתי לשים דברים בתאים החיצוניים שלו, הוא הפך לתיק הקיץ החביב עליי בפרט שהבראצ'ליני קיץ שלי התחיל להתפרק לאחרונה, מה שנכון לצערי כמעט לכל התיקים שלה שיש לי - הם פשוט לא שורדים מעבר לשנתים וזו חוצפה רצינית לנוכח המחירים שלה (כולם עולים אלפיים פלוס כשקונים אותם במחירם המלא, מה שמעולם לא עשיתי).

חוץ מזה, מי שעדין לא עוקב אחרי דף הפייסבוק של השבלוג (למה אתם לא עוקבים? יש דיונים מעניינים שלא מגיעים לפה ויש הבלים נגד טילים לשיפור המוראל) פספס את התספורת החדשה שלי, מעשה ידיו של ניסים. הפעם נמאס לו מהקיטורים שלי על זה שכל הזמן נכנס לי שיער לעינים והוא סיפר אותי ממש קצר, מה שטוב כי התספורת תחזיק מעמד יותר זמן (אני חושבת).


אני לובשת
שמלה של נקסט (ישנה)
עגילים של ה. שטרן
חיוך אניגמטי

בתמונה למעלה מיום שישי אני בלי שום חומר בשיער, שזה די נוח גם אם לא הכי יפה שאפשר להוציא ממנה. בתמונה פה אני עם Label.M Relaxing Balm, שהוא ללא ספק מוצר השיער המוצלח ביותר שגיליתי מאז שיש לי שיער קצר (ואמור להיות מצוין גם לשיער מתולתל ארוך). אצל ניסים הוא עולה כמעט 200₪ אבל פה הוא עולה שליש לפני הנחה (ותמיד יש איזו הנחה, והמשלוח לישראל בחינם). הוא עושה בדיוק מה שכתוב עליו, כלומר הופך שיער מרדני לכזה שילגום אתכם הפוכיטו סויה וימצמץ בעדינות לאור השמש בזמן שאתם מפטפטים עם חברים או מנשנשים איזה משהו קטן, ומה עוד אפשר לרצות משיער? כלום, פרט אולי שיפסיק כבר את המלחמה הארורה הזו. שבוע רגוע ובטוח לכולם!

9 תגובות:

 1. ינשופים ופרפרים! (אם ראיתי נכון, כי אני עכשיו מהטלפון והמסך שלו ראה ימים יפים מאלו)
  זה מזכיר לי קצת תחריטים של מ.ק. אשר, יש לו כמה עם פרפרים שהופכים לציפורים (או להפך)

  השבמחק
 2. כן, הבד הזה בהחלט אשרי. אשרי על LSD הייתי אומרת.

  השבמחק
 3. שאלה בתור מישהי בעלת שיער קצר - את הקרם את שמה על שיער רטוב או יבש? אני גם מחפשת משהו שייתן לי קצת נפח בבוקר.
  תודה!

  השבמחק
 4. רטוב, אבל אני משתמשת בחומרים שמורידים נפח, לא מוסיפים.

  אבל יש להם גם חומרים בוני נפח, תבדקי.

  השבמחק

 5. אפשר שוב את הלינק למרסן השיער? אני זקוקה לו כ'כ והקישור לא עובד לי:-(
  אגב,אוברול נפלא,תמיד חשקתי בפריט צבעוני סטייל סבנטיזא

  השבמחק
 6. http://www.lookfantastic.com/label.m-relaxing-balm-150ml/10544054.html

  תודה :)

  השבמחק
 7. מעולה,תודה-זה מחייב שימוש בפן?

  השבמחק
 8. אני חושבת שהוא מיועד לשימוש עם פן, אבל אני לא עושה פן כמעט אף פעם.

  אני מזכירה שוב שהוא מוריד נפח ולא בונה נפח.

  השבמחק
  תשובות
  1. מעולה,,אני אוחזת ברעמת אריה שזקוקה להורדת נפח לימים החמים

   מחק

שאלות? תגובות? רגשות חיוביים לגבי טחינה מלאה או רגילה? שתפו אותי ואת הקוראים