יום שלישי, 14 בספטמבר 2010

האיש בעל אלף הפרצופים וכולם זהים

אני מתה מעייפות חברים וחברות. אתמול התלויתי לנילי לתצוגת האופנה החגיגית של גולברי. בתכנית - אילת זורר על המסלול והופעה של שלומי שבת וכל זאת באמפי של קיסריה. אני מודה ומתוודה, בת שלושים אני וארבע שנים ומעולם לא ראיתי הופעה בקיסריה. לכן התרגשתי לקראת האירוע. אפילו לבשתי את שמלת האסוס הנפלאה שלי, מאה אחוזי כותנה ומאתיים אחוזי הנאה ללובשת, והייתי מוכנה לערב של הנאה ושיעול בלתי פוסקים, ואכן השתעלתי כל הערב.

מפחיד, הא? שיעמם לי קצת אז שיחקתי עם רקעים

הנה ההערות שרשמתי לי במהלך התצוגה:
מביך, מאד מביך, שוק במחיר של קניון, בדים פוּשטים, אין אף פריט טרנדי לחורף (הכל שחור, איפה הכאמל?), שמלות קיציות מתחת לאלף וריאציות לג'קט דמוי עור וכולן זהות, אילת זורר יפהפיה לא פלא שהיא הסכימה להופיע רק לשניה ורבע בסוף, אין אפילו פריט אחד שהייתי רוצה, ממש מביך.

שמלה קיצית שראינו מיליון פעם מתחת לסריג אקרילי מהוה

זה לא צלופח חשמלי, זו שמלה עם מנורות, כמה מקורי!

גזירה גרועה, בדים זולים וסטיילינג מהשוק סירקה 1970

אחרי התצוגה פיהקנו פיהוק רחב וקיוינו לטוב, אבל ההופעה של שלומי שבת היתה פשוט משעממת. חיכינו בשל הנימוס (ישבנו מאד קרוב לבמה) חמישה שירים וברחנו כל עוד נפשנו בנו. אני חושבת שאמרתי מספיק.

מחר בבוקר, אני מתרגשת לומר, תערך הפרזנטציה המסקרנת של העונה עבורי - זו של משמין לי. יש לה פוטנציאל לשמח רבים או לגרום לי להתגלגל מצחוק על הרצפה בשלולית קיא של עצמי. אני מאד מקווה שיפתיעו אותנו והאפשרות הראשונה תתברר כנכונה. דיווחים בקרוב! ועכשיו, אם תסלחו לי, אני צריכה להשתעל.

10 תגובות:

 1. אז אני שמחה שויתרתי בסופו של דבר על התענוג לנסוע לקיסריה. אבל ממש בשניה האחרונה...נו מילא. לפחות היה לך כיף בשמלה :))

  השבמחק
 2. שיעול? כזה שמגרד בגרון? תקשיבי ותקשיבי לי טוב: בתוראחת שנכנסת להתקפי פאניקה מכל שיעול (אני שונאת להשתעל, זה לא טוב לרצפת האגן וגם לפעמיםהתקפי שיעול יכולים להיות מאוד מביכים אם הם מגיעים כמעט לחנק :-|. החומר היחידי שמצליח לעצור התקפף שיעול כזה ומקצר משמעותית זה פרק הזמן שלוקח עד שמפסיקים להשתעל (3-4 ימים לעומת 3-4 שבועות)זה פשוט חומץ! שותים כף חומץ. מגעיל - כן!, עוזר? - כן, כן, כן!. אפשר גם חומץ תפוחים שזה פחות נורא בטעם, והכי טוב זה חומץ תפוחים של mashu mashu שזה חומץ עם דבש והוא אפילו טעים במידה מסויימת. אני תמיד מחזיקה בקבוק בבית - זה יעיל ואפשר לקחת כמה שרוצים. אפילו כל 5 דקות. לא עושה צרבת ולא כלום ואומרים זה אפילו מרזה לשתות כמה כפות של חומץ תפוחים כל יום. רק בריאות.

  השבמחק
 3. לכי להשלים שעות שינה!
  שירה שונאת אולי להשתעל- אני שונאת להיות עייפה.

  אהבתי את הערות שרשמת לך. אמיתיות ובאות כמו שצריך.

  עכשיו נראה מה משמין לי יוציאו לעונה ה"קרה"

  השבמחק
 4. שרונה, אולי תעשי שירות לקהל הקוראות הפחות מעודכנות ותכתבי רשומה על מה כדאי לקנות לסתיו\חורף ומה לוותר?

  השבמחק
 5. יש לי תחושה שml יפתיעו לטובה
  חברות אפנה בארץ הן כמו קופסת שוקולד, את לא יודעת מה את מקבלת עד שאת פותחת אותן.... בערך (;

  השבמחק
 6. חומץ? באמת?? נשמע קצת מפחיד, אבל התערובת חומץ תפוחים דבש נשמעת מאד אנטישיעולית, איפה קונים כזה? בחנויות טבע?

  פיצ'ה, אני משלימה שנות שינה על חצי השנה האחרונה שטיפלתי באמא. יקח לי הרבה זמן עד שאפסיק להיות עייפה. ובנוגע למשמין לי, חכי חכי למה שאני אכתוב היום בערב.

  מאיה, תודה האמון! אני אנסה לארגן משהו. מה דעתך על רשימת חנויות מומלצות?

  בובית, לצערי את טועה. אבל מה זה טועה? טועה. טועה ובגדול. טועה ובענק. עוד פרטים בערב.

  השבמחק
 7. והפיאות השחורות?
  כל כך אלבר אלבז בסתיו-חורף 2010 (שלא נאמר- חיקוי עלוב)

  השבמחק
 8. אל תגידי גולברי ואלבר אלבז באותו משפט, אמא!!!

  השבמחק
 9. צודקת!!!!!!!

  סלח לי אל(ב)י, כי חטאתי!

  השבמחק

שאלות? תגובות? רגשות חיוביים לגבי טחינה מלאה או רגילה? שתפו אותי ואת הקוראים