יום רביעי, 20 במאי 2015

ארבעה מותגים והכלב(ה)


כשנעמה, הבעלים של לוטה סטייל, הזמינה אותי להשתתף במכירת השבועות שלה הסכמתי בתנאי שאני בוחרת את המותגים ואת הפריטים הספציפיים שנמכור. אחרי הכל, אשת מכירות מקצועית אני לא וגם לא אהיה לעולם כי אם יש משהו שאני גרועה בו זה לשקר. יש כמה דברים שמבדילים בין הבלוג שלי לבלוגים אחרים בתחום, ואחד מהם הוא העובדה שאני לא מוכנה להמליץ על מוצרים שאני לא אוהבת. כזאת אני, ייקית בת ייקית. נעמה הסכימה בשמחה והשאר היסטריה.

אז ביום שישי הקרוב, ערב ערב שבועות ה-22 למאי נערוך את המכירה המשותפת שלנו בדירה של נעמה ברחוב ארבע ארצות 31 בתל אביב בין השעות 10:00-15:00. ומה יהיה במכירה? ובכן, לפי מיטב המסורת אני אמכור בגדים מארוני במידות 42-52 בהם אין לי צורך עוד. אני מעלה תמונות פריטים למכירה לדף האירוע בפייסבוק, למי שמעוניינת להתרשם ולבקש שאשמור לה (פריטים שמורים עוברים לנחלת הכלל ב-11:00 אלא אם תאמנו מראש שמירה לזמן ארוך יותר). בנוסף, נעמה תמכור פריטים שבחרתי ובחרנו יחד מקולקציות האביב-קיץ של ארבע חנויות ידידותיות לשמנמנות עליהן דיברתי כאן טובות בזמן האחרון - Honey B, טליה, נומה ונעמי פלוס.

מאחר ואצל טליה ו-Honey B הייתי לא מזמן, הכנתי לנעמה רשימת קניות שכללה כל מה שצבעוני ושמח אצל טליה (צר לי לדווח שהחצאיות בצבעי סורבה נחטפו כולן ולכן נביא "רק" אדומות וכחולות וטלי הבטיחה למסור לידינו כל שארית צבעונית שתמצא) וגם בגדים שמתאימים לעבודה (מכנסים וחולצות) ומ-Honey B בחרתי את השמלות הקצרות והארוכות ונעמה בחרה גם חצאיות צבעוניות מעונה קודמת שישמחו כל לבב.

טליה מימין ו-Honey B משמאל 

לפיכך, נותר לנו להיפגש וללכת ביחד לנומה ולנעמי פלוס כדי לבחור פריטים בזמן אמת וזאת עשינו אתמול בצהרים. בחלומות הכי ורודים שלי לא תיארתי לעצמי שנעמה לא תגיע לבד, אלא תביא איתה את אלופת הכלבות, נסיכת הלבבות, חמודת החמודות ועוגיית העוגיות, לאסי כלבת הפלא. לאסי מאד אוהבת חיבוקים, ליטופים ודגי סלמון. בנוסף, היא מאד אוהבת להצטלם ולכן בכל פעם שדפקתי פוזה חיננית למצלמה היא אצה רצה ללקקני. כך יצא שהחבובה מופיעה כמעט בכל התמונות. הידד!

אצל נעמי בחרתי מגוון חולצות וטוניקות בצבעים פסטלים (תכלת, ורדרד, ירקרק, צהבהב ועוד) ומכנסים רכים ונעימים במגוון הדפסים. פה אני מדגמנת מכנס כזה בעודי בוחנת בענין את אפה של לאסי.

מכנסים במידה XXL מתוך XXL של נעמי פלוס
כמו כן בחרנו כמה גלביות קצרות ושקופות שאפשר ללבוש מעל בגד ים או מעל קומבניזון ומספר שמלות.

שמלת מקסי שמגיעה במספר הדפסים במידה 48 מתוך 50
אצל נומה בחרתי שמלות צבעוניות באורכים שונים. יש שמלות קצרות עם חצאית עתירת בד.

אני לובשת שמלה במידה 3 מתוך 4
שמלות מובנות יותר שלאסי אוהבת במיוחד.

אני לובשת שמלת מיי במידה 3 מתוך 4 (שגדולה עליי)
ושמלות מקסי עם ובלי שרוולים. 

נעמה לובשת שמלה במידה 3 מתוך 4 ואני לובשת שמלה במידה 4 מתוך 4
בנוסף, בחרנו חצאיות וחולצות בצבעים שונים. הקפדנו לקחת גם שמלות וחצאיות שחורות, לחובבות הצבע. 

בקיצור, נראה לי שיש לנו מבחר מלבב במיוחד של בגדים נוחים, צבעוניים ושימושיים לעונה החמה הזו. טליה ונעמי אחראיות על הבגדים שמתאימים לעבודה ונומה ו-Honey B משלימות את פינת הפנאי והלבוש הקליל. הבגדים שלי יסגרו את הפינה לחובבות בגדי המעצבים שאוהבות מציאות מחד ולאלה שלא מצליחות למצוא בארץ בגדים פשוטים לעבודה וכו' במידתן מאידך. מה עוד אפשר לרצות? אולי רק כלבונת עגולה וטובת מזג שאוהבת לרבוץ ולהכיר אנשים. רגע, יש לנו את לאסי! זהו, המכירה הזו פשוט מושלמת. אז אתן באות? 

תגובה 1:

שאלות? תגובות? רגשות חיוביים לגבי טחינה מלאה או רגילה? שתפו אותי ואת הקוראים