תרומה לבלוג

אני בלוגרית מאז שנת 2003.

אני אוהבת לכתוב, ומאמינה שאני כותבת היטב. בתחילת הדרך כתבתי בלוג אישי (שלא לומר, רווי יוגמה) ב-Livejournal. בשנת 2008 נמאס לי מהיוגמה ופתחתי בלוג חדש, צבעוני ועליז בבלוגר. הבלוג נכתב באנגלית, מאחר והוא פנה בעיקר לקהילת אמני מלאכת היד והבובנאים בחו"ל. אחרי שנתיים של כתיבת הבלוג הזה, הבחנתי במיעוט קוראים ישראלים. במקביל, גדלה בי התשוקה לכתוב על אהבתי הותיקה ביותר, אופנה. מאז גיל ארבע חלמתי להיות מעצבת אופנה ולהקפיד על לבושי התחלתי עוד קודם. כשאבא שלי נסע לאנגליה כשהייתי בת שנתיים, ושאל מה אני רוצה במתנה כשיחזור עניתי "שמלות ושימלות". מאז נודעתי כאספנית גדולה (שלא לומר, שמנה) של שמלות ושימלות רבות ואהובות.

אני משקיעה בבלוג שעות רבות של תחקיר וכתיבה, משתדלת להענות לבקשות הקוראים ולענות על שאלות, וזאת מכל הנשמה, באהבה ומחוייבות. הבלוג עוסק באופנה, ואופנה מלאה בפרט, ומטרתו להעצים את הקוראות והקוראים בדרך של דוגמה אישית ועידוד. אופנה, בניגוד למה שמנסים לעשות ממנה לפעמים, אינה עיסוק שטחי  אלא אמצעי לעיצוב הבטחון שלכם כלפי פנים והתדמית שלכם כלפי חוץ. השפעתה על הנפש גדלה ככל שגזרתכם מתרחקת מזו שהמדיה הפופולרית מגדירה כאידאלית. אני רואה בלבוש כלי להעצמה אישית וביטוי עצמי, וזהו המסר שאני מעבירה לקוראיי בין השורות.

חשוב לי לייחד את הבלוג ("השבלוג" כפי שקוראים לו חבריו) כך שיבלוט לטובה בתכניו ומסריו, בתוך שפע בלוגי האופנה הקיימים ברשת. אני שואפת להציב אותו בשורה הראשונה של הבלוגים בישראל (אחר כך - העולם, אבל כרגע אני רוצה לכתוב בעברית) ואני מאמינה שהכתיבה שלי ראויה לכך. אני מקפידה לשפוט את התכנים בבלוג על פי הערכים לפיהם חונכתי (כנות, אמינות, אחריות, הומור) ומקפידה תמיד על גילוי נאות. אני לא שואפת להיות הבלוגרית השמנה המפורסמת בישראל אלא להיות הבלוגרית הטובה בישראל ואני מאמינה שאני בדרך לשם.

בעקבות עידודים מקוראים קבועים של הבלוג החלטתי להוסיף את כפתור התרומה הזה. מובן שאין כל חובה לתרום, ותוכלו להמשיך לקרוא ולהנות, כך אני מקווה, מהבלוג לנצח. אבל אם זכיתם בלוטו או סתם נחה עליכם הרוח, ואתם אוהבים את הבלוג - אודה לכם מקרב לב על כל תרומה, יהיה הסכום אשר יהיה. הדרך לרומא מתחילה בצעד אחד כידוע, אבל למה אני מטרידה אתכם בשטויות? אני לא מתכננת שום טיול לרומא!

כדי לתרום, הקישו על הכפתור הנחמד פה למטה והכניסו את סכום התרומה בשקלים חדשים. על מנת לתרום יש צורך בכרטיס אשראי בינלאומי או בחשבון Paypal קיים. תודה רבה!